Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: title
ka: სათაური

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Page
ka: გვერდი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Arguments
ka: არგუმენტები
