Menu Wizard (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Reset
fa: اعاده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Filter
fa: صافی
