Menu Wizard (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: title
pt: título

en: Operations
pt: Operações

en: Type
pt: Tipo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: Reset
pt: Redefinir

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: path
pt: endereço

en: Page
pt: Página

en: Inline
pt: Mesma linha

en: Filter
pt: Filtrar

en: reset
pt: restaurar

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Contexts
pt: Contextos

en: Callback
pt: Retorno

en: URL path
pt: Caminho URL

en: Local action
pt: Ação local
