Menu Wizard (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: title
ro: titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: Reset
ro: Resetează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: path
ro: cale

en: Page
ro: Pagina

en: Filter
ro: Filtru

en: Arguments
ro: Argumente

en: Link type
ro: Tip de legătură

en: URL path
ro: Cale URL

en: Suggested
ro: Sugestii
