Menu Wizard (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: title
sk: názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Yes
sk: Áno

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: path
sk: cesta

en: Page
sk: Strana

en: Inline
sk: V riadku

en: Normal
sk: Normálny

en: reset
sk: resetovať

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Contexts
sk: Kontexty

en: URL path
sk: URL cesta
