Menu Wizard (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: title
uk: назва

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: path
uk: шлях

en: Page
uk: Сторінка

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Filter
uk: Фільтр

en: Normal
uk: Звичайне

en: reset
uk: скинути

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Link type
uk: Тип посилання

en: Contexts
uk: Контексти

en: Callback
uk: Зворотний виклик

en: URL path
uk: URL адреса

en: Local action
uk: Локальна дія
