Multi-step forms (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Textfield
sk: Textové pole
