Multi-step forms (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز
