Multi-step forms (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Back
ar: رجوع

en: Continue
ar: متابعة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Your name
ar: اسمك

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Textarea
ar: منطقة نص
