Multi-step forms (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Your name
eo: Via nomo
