Multi-step forms (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Education
et: Haridus
