Multi-step forms (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Back
fr: Précédent

en: Continue
fr: Continuer

en: Email
fr: Courriel

en: Your name
fr: Votre nom

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Education
fr: Éducation

en: Textarea
fr: Zone de texte
