Multi-step forms (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: Back
gl: Voltar

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Your name
gl: O seu nome

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Textarea
gl: Área de texto
