Multi-step forms (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Name
hr: Naziv

en: Back
hr: Natrag

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: Your name
hr: Vaše ime
