Multi-step forms (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Back
fa: بازگشت

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Your name
fa: نام شما

en: Textfield
fa: میدان متنی
