Multi-step forms (7.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང
