Multi-step forms (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Continue
bs: Nastavi

en: Your name
bs: Vaše ime
