Multi-step forms (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Back
cs: Zpět

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Email
cs: E-mail

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Textarea
cs: Textová oblast
