Multi-step forms (7.x-1.0-beta3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Your name
ga: Do ainm
