Multi-step forms (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Back
hi: वापस

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Email
hi: ईमेल

en: Your name
hi: आपका नाम

en: Textfield
hi: पाठ का क्षेत्र
