Multi-step forms (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Back
ja: 戻る

en: Continue
ja: 継続

en: Email
ja: メール

en: Your name
ja: 名前

en: Textfield
ja: テキストフィールド

en: Textarea
ja: テキストエリア
