Multi-step forms (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Textarea
lt: Teksto sritis
