Multi-step forms (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Redefinir

en: Name
pt: Nome

en: Back
pt: Voltar

en: Continue
pt: Continuar

en: Your name
pt: Seu nome

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Education
pt: Educação

en: Textarea
pt: Caixa de texto
