Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Your name
ast: El to nome
