Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Back
de: Zurück

en: Continue
de: Weiter

en: Email
de: E-Mail

en: Your name
de: Ihr Name

en: Textfield
de: Textfeld

en: Education
de: Bildung

en: Textarea
de: Textbereich

en: Employment
de: Arbeitsverhältnis

en: Web site
de: Website

en: Anything else
de: Alles andere
