Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Back
fi: Takaisin

en: Continue
fi: Jatka

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Your name
fi: Nimesi

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Textarea
fi: Tekstialue
