Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
