Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Your name
hy: Ձեր անունը
