Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Continue
jv: Lanjutna

en: Your name
jv: Jenengmu
