Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Textfield
lv: Teksta lauks
