Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Continue
nn: Hald fram

en: Your name
nn: Namnet ditt
