Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ
