Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Your name
sl: Vaše ime
