Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Your name
sr: Име
