Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Back
uk: Назад

en: Continue
uk: Продовжити

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Education
uk: Освіта

en: Textarea
uk: Текстова область
