Multi-step forms (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Name
vi: Tên

en: Back
vi: Trở lại

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Your name
vi: Tên của bạn

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Education
vi: Giáo dục

en: Textarea
vi: Hộp văn bản

en: Web site
vi: Chỗ Mạng
