Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Email
am: ኢሜይል
