Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།
