Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Back
el: Πίσω

en: Continue
el: Συνέχεια

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου
