Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Back
es: Atrás

en: Continue
es: Continuar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Your name
es: Su nombre

en: Textfield
es: Campo de texto

en: Education
es: Educación

en: Textarea
es: Área de texto
