Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Back
fil: Bumalik

en: Your name
fil: Ang iyong pangalan
