Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Name
id: Nama

en: Back
id: Kembali

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Your name
id: Nama anda

en: Textfield
id: Bidang isian teks
