Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Back
it: Indietro

en: Continue
it: Continua

en: Email
it: E-mail

en: Your name
it: Il tuo nome

en: Textfield
it: Campo testo

en: Textarea
it: Area di testo
