Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Your name
ka: თქვენი სახელი
