Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Your name
km: ឈ្មោះរបស់​អ្នក​
