Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Your name
mn: Таны нэр
