Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Your name
ne: तपाईंको नाम
