Multi-step forms (7.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Back
tr: Geri

en: Continue
tr: Devam et

en: Email
tr: E-posta

en: Your name
tr: Adınız

en: Textfield
tr: Metin alanı
