Multi-step forms (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Your name
ca: El vostre nom

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Education
ca: Educació

en: Textarea
ca: Àrea de text
