Multi-step forms (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Continue
he: להמשיך

en: Email
he: דוא"ל

en: Your name
he: שם

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Web site
he: אתר אינטרנט
